System ostrzegawczy do bram

S-Gate

Produkt przeznaczony do garaży podziemnych, hal wjazdowych, a także bram na posesjach prywatnych. Jego zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa osób znajdujących się w pobliżu wyjeżdżającego lub parkującego pojazdu. Listwy możemy również zastosować jako doświetlenie parkingów, elewacji budynków lub elementów małej architektury. Produkt jest kompatybilny z wszystkimi systemami do automatycznego otwierania bram i szlabanów. Zaprojektowany został dla ruchu pieszego oraz kołowego.

8

Sterownik S-Gate
Sterownik zabezpiecza i nadzoruje prawidłowe działanie listew oraz dodatkowych urządzeń typu aktywny znak, pulsator lub komunikator głosowy. Współpracuje z każdym urządzeniem sterującym bramą, szlabanem i furtką. Posiada możliwość implementacji do inteligentnych systemów zarządzania domem typu Smart Home.

11

Aktywna listwa S-Line
LED-owa listwa ostrzegawcza montowana jest w podłożu. Do wyboru istnieje kilka barw: żółty, czerwony, zielony lub biały. Obudowa listwy przystosowana jest do ruchu pieszego i kołowego. Standardowo listwa produkowana jest w wymiarach od 50 do 250 cm.

10

Znak ostrzegawczy
Znak prefabrykowany z folią II generacji. Posiada wbudowane diody LED pulsujące w momencie aktywacji, informując osoby w pobliżu o wyjeżdżającym pojeździe. Możliwość własnego projektu lica/frontu znaku. Montażu na słupku, płocie lub elewacji.

9

Moduł głosowy
Sygnalizator poprzez komunikat głosowy ma za zadanie ostrzec osoby znajdujące się w pobliżu o wyjeżdżającym pojeździe. Istnieje możliwość wczytania dowolnej konfiguracji frazy jak ma zostać wypowiedziana.