Stoye - aktywne przejścia dla pieszych

Swoje doświadczenie w branży drogowej budujemy już od 2009 roku, kiedy to tworzyliśmy zespół będący rodzimym liderem w produkcji i budowie sterowników sygnalizacji świetlnej.

Założona w 2017 roku firma Stoye, była zwieńczeniem naszych dążeń i aspiracji do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w sektorze sterowania ruchem drogowym. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy system poprawiający bezpieczeństwo pieszego S-Line.

Firma Stoye jest jednym z pionierów wdrażania aktywnych przejść dla pieszych w Polsce. Od kilku lat projektujemy i realizujemy inwestycje związane z inteligentnymi zebrami, doświetleniem przejść dla pieszych oraz wsparciem standardowych sygnalizacji świetlnych. Pomagamy Miastom i Gminom, a także inwestorom prywatnym otrzymać środki i dotacje na poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Nasze produkty i rozwiązania poprawiają bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, angażując do tego celu nowoczesną technologię, zieloną energię oraz własne doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami, a następnie do kontaktu w celu profesjonalnej współpracy.