Doświetlenie przejść dla pieszych

Systemy ledowe pozwalające na doświetlenie przejść dla pieszych znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców. Zwiększając widoczność przejść i sygnalizując obecność zbliżających się przechodniów, umożliwiają kierowcom szybsze ich spostrzeganie i zatrzymanie się przed przejściem. Dzięki nim nawet zapatrzeni w ekran smartfonu lub niedowidzący piesi mają szansę w porę spostrzec się i zatrzymać przed nieuważnym wejściem na pasy.

Doświetlanie przejść dla pieszych – dlaczego to jest aż tak ważne?

Główną korzyścią z instalacji inteligentnych systemów dla pieszych jest optymalne doświetlenie przejść dla pieszych, a przez to znaczące zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców. Nasze systemy robią to efektywnie, a zarazem w sposób dostosowany do realnych potrzeb i wymogów w określonych porach dnia i panujących w danym miejscu warunkach oświetlenia.

Najważniejsze korzyści wynikające z zamontowania naszych rozwiązań to:

 • uwidocznienie osób znajdujących się na przejściu lub w strefie oczekiwania dzięki specjalnie zaprojektowanej wertykalnej optyce;
 • ochrona kierowcy przed efektem nagłego „olśnienia” – zbyt intensywnego blasku;
 • doświetlenie przejścia w porze nocnej z 20-procentową mocą i zwiększenie oświetlenia do 100%, gdy zbliża się pieszy;
 • możliwość zamontowania pasów wzdłuż krawężnika lub wszerz jezdni z nastawieniem na zasygnalizowanie przejścia pieszym lub kierowcom.

 

Aktywne przejście dla pieszych

Sprawdź zalety naszych produktów i rodzaje systemów dostępnych w Stoye, by uchronić pieszych i kierowców przed groźnymi wypadkami na pasach.

Doświetlanie przejść dla pieszych – oferta

Stoye oferuje innowacyjne rozwiązania w dwóch różnych wariantach. Dostosowane są one do zróżnicowanych potrzeb pieszych i kierowców i mogą być stosowane osobno lub łącznie. W naszej ofercie znajdziesz następujące rodzaje doświetlenia miejsc dla pieszych:

 • System S-Active – aktywne wsparcie bezpieczeństwa pieszych w postaci doświetlenia przejścia, ułatwiającego kierowcom spostrzeżenie pieszego, gdy do przejścia zbliżają się przechodnie lub rowerzyści;
 • System S-Line – wsparcie sygnalizacji dla pieszych w postaci pasów ledowych zsynchronizowanych z sygnalizacją świetlną dla pieszych, montowanych wzdłuż krawężnika przy przejściach.

 

Systemy doświetleń przejść dla pieszych składają się z:

 • sterownika S-Active
 • detektora termicznego
 • oprawy doświetlającej
 • markera drogowego
 • aktywnej listy S-Line
 • znaku D-6 z pulsatorem
 • pasów biało-czerwonych

 

Zamów bezpłatną wycenę naszych systemów doświetleń przejść dla pieszych

Sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami, aby zamówić bezpłatną wycenę rozwiązań, które interesują Cię najbardziej. Nasz zespół doradzi Ci w wyborze odpowiedniej oprawy oświetleniowej w technologii LED i przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertę.

Zamów już teraz wycenę produktu i zwiększ bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i kierowców.

Zamów wycenę

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertędoświetlenie przejść dla pieszychBIURO
+48 603 838 460
biuro@stoye.pl
doświetlenie przejść dla pieszychSTOYE Michał Ścibior
ul. Poznańska 50
62-090 Mrowino
                     NIP: 6681786133
facebook
linkedin
youtube