Doświetlenie przejść dla pieszych

Systemy ledowe pozwalające na doświetlenie przejść dla pieszych znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców. Zwiększając widoczność przejść i sygnalizując obecność zbliżających się przechodniów, umożliwiają kierowcom szybsze ich spostrzeganie i zatrzymanie się przed przejściem. Dzięki nim nawet zapatrzeni w ekran smartfonu lub niedowidzący piesi mają szansę w porę spostrzec się i zatrzymać przed nieuważnym wejściem na pasy.

Doświetlanie przejść dla pieszych – dlaczego to jest aż tak ważne?

Główną korzyścią z instalacji inteligentnych systemów dla pieszych jest optymalne doświetlenie przejść dla pieszych, a przez to znaczące zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców. Nasze systemy robią to efektywnie, a zarazem w sposób dostosowany do realnych potrzeb i wymogów w określonych porach dnia i panujących w danym miejscu warunkach oświetlenia.

Najważniejsze korzyści wynikające z zamontowania naszych rozwiązań to:

 • uwidocznienie osób znajdujących się na przejściu lub w strefie oczekiwania dzięki specjalnie zaprojektowanej wertykalnej optyce;
 • ochrona kierowcy przed efektem nagłego „olśnienia” – zbyt intensywnego blasku;
 • doświetlenie przejścia w porze nocnej z 20-procentową mocą i zwiększenie oświetlenia do 100%, gdy zbliża się pieszy;
 • możliwość zamontowania pasów wzdłuż krawężnika lub wszerz jezdni z nastawieniem na zasygnalizowanie przejścia pieszym lub kierowcom.

 

Aktywne przejście dla pieszych

Sprawdź zalety naszych produktów i rodzaje systemów dostępnych w Stoye, by uchronić pieszych i kierowców przed groźnymi wypadkami na pasach.

Oświetlenie przejść dla pieszych – oferta

Stoye oferuje innowacyjne rozwiązania w dwóch różnych wariantach. Dostosowane są one do zróżnicowanych potrzeb pieszych i kierowców i mogą być stosowane osobno lub łącznie. W naszej ofercie znajdziesz następujące rodzaje doświetlenia miejsc dla pieszych:

 • System S-Active – aktywne wsparcie bezpieczeństwa pieszych w postaci doświetlenia przejścia, ułatwiającego kierowcom spostrzeżenie pieszego, gdy do przejścia zbliżają się przechodnie lub rowerzyści;
 • System S-Line – wsparcie sygnalizacji dla pieszych w postaci pasów ledowych zsynchronizowanych z sygnalizacją świetlną dla pieszych, montowanych wzdłuż krawężnika przy przejściach.

 

Systemy doświetleń przejść dla pieszych składają się z:

 • sterownika S-Active
 • detektora termicznego
 • oprawy doświetlającej
 • markera drogowego
 • aktywnej listy S-Line
 • znaku D-6 z pulsatorem
 • pasów biało-czerwonych

 

Zamów bezpłatną wycenę naszych systemów doświetleń przejść dla pieszych

Sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami, aby zamówić bezpłatną wycenę rozwiązań, które interesują Cię najbardziej. Nasz zespół doradzi Ci w wyborze odpowiedniej oprawy oświetleniowej w technologii LED i przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertę.

Zamów już teraz wycenę produktu i zwiększ bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i kierowców.

 

Solarne przejście dla pieszych

Solarne systemy doświetlające to efektywne i dostosowane do warunków rozwiązania, zwiększające widoczności na przejściu dla pieszych i w jego bezpośrednim otoczeniu.

Cechy solarnych przejść dla pieszych

Prócz ochrony kierowcy przed efektem nagłego olśnienia, istotna jest też możliwość zamontowania pasów świetlnych wzdłuż krawężnika lub wszerz jezdni. System oferuje opcję doświetlania przejścia z 20% mocą oraz zwiększenie mocy do 100% w sytuacji, gdy zbliża się pieszy.
Nasze solarne przejścia są synonimem bezpieczeństwa. Wertykalna optyka oświetla nie tylko samo przejście, ale też pieszych znajdujących się w strefie oczekiwania.

Zamów wycenę

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertędoświetlenie przejść dla pieszychBIURO
+48 603 838 460
biuro@stoye.pl
doświetlenie przejść dla pieszychSTOYE Michał Ścibior
ul. Poznańska 50
62-090 Mrowino
                     NIP: 6681786133
facebook
linkedin
youtube